Microsoft заблокувала встановлення Windows 10


Microsoft заблокувала встановлення Windows 10

Microsoft повідомила, що прийняла рішення заблокувати встановлення Windows 10 1803 на комп’ютери, всередині яких використовуються твердотільні накопичувачі від Toshiba.

Мова йде про моделі Toshiba XG4, XG5 і BG3, повідомляє «wp-seven.ru».

Схоже, що ці накопичувачі не брали участі в розробці і тестуванні нової версії Windows, а тому розробники не змогли відловити баги на етапі підготовки оновлення до релізу. Microsoft і виробники працюють над пошуком бага і його усуненням. Поки цей баг не полагодили (швидше за все, апдейт вийде не раніше другого вівторка червня), Microsoft ідентифікує всі Windows 10-комп’ютери з вищезгаданими накопичувачами і заблокує їх від встановлення Windows 10 1803.

Пристрої з твердотільними накопичувачами Toshiba XG4, Toshiba XG5 або Toshiba BG3 можуть постраждати від істотної деградації часу автономної роботи батареї після оновлення до Windows 10 April 2018 Update.

Microsoft працює з OEM-партнерами і Toshiba для ідентифікації та блокування встановлення оновлення Windows 10 April 2018 Update на пристроях з накопичувачами XG4, XG5 і BG3 через проблеми з батареєю.

Microsoft передбачає, що виправлення буде доступним на початку червня.

Днями Microsoft підтвердила несумісність накопичувачів Intel SSD Pro 6000p/600p з новою версією Windows 10. При спробі встановити April 2018 Update система падає і після перезавантаження входить в UEFI. Найгірше, що деякі пристрої Surface оснащуються цими SSD, тож власники фірмових комп’ютерів Microsoft не зможуть деякий час встановити собі найновішу Windows 10.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua