Черкаський "Азот" виплатить борг енергетикам за сім з половиною років


Черкаський "Азот" виплатить борг енергетикам за сім з половиною років

Черкаські енергетики та хімічне підприємство “Азот”, яке заборгувало 1,7 млрд грн за спожиту електроенергію, домовилися про реструктуризацію боргу і виплату його протягом семи з половиною років.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Черкасиобленерго”.

“Спільно на рівні Черкаської обласної державної адміністрації, ПАТ “Азот”, народних депутатів Петренка О.М., Яценка А.В. та інших депутатів ВРУ від Черкащини понад рік обговорювали дану ситуацію і, відповідно всі озвучені умови, вимоги та побажання, надзвичайними зусиллями прийшли до рішення, яке влаштувало ПАТ “Азот”. А саме: узгодити реструктуризацію на всю суму заборгованості, що становить 1 млрд 700 млн грн (термін сплати – 7,5 років)”, – йдеться в повідомленні.

Це означає, що підприємство має платити обленерго за 9,4 млн грн щомісяця протягом двох років до 2020 року, в подальшому – по 22 млн грн, і в кінці семирічного терміну сплати – по 32 млн грн щомісяця.

Інформують, що “Азот” вже виплатив 9,4 млн грн за квітень 2018 року в рахунок погашення заборгованості відповідно до мирових угод за графіками розстрочення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua