В Україні пройдуть контрольні перевірки неплатників аліментів


В Україні пройдуть контрольні перевірки неплатників аліментів

Мобільні групи з ліквідації заборгованості з аліментів проведуть в Україні низку контрольних перевірок.

Про це повідомила заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко.

Зокрема, за її словами, з 14 травня представники Мін’юсту контрольні перевірки проведуть у Тернопільській, Херсонській, Волинській, Закарпатській та Запорізькій областях. Також з 21 травня мобільні групи будуть працювати у Харківській, Чернівецькій, Полтавській, Миколаївській, Чернігівській областях та в місті Києві.

Глущенко також зазначила, що з початку дії закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості у сплаті аліментів» обсяг стягнених коштів з боржників аліментів збільшився в кілька разів.

Так, в деяких регіонах сума сплати заборгованості з виплати аліментів зросла більш ніж у 15 разів. Наприклад, в Луганській області державним виконавцям вдалося стягнути понад 20 млн грн аліментів, що в 15,5 разу більше, ніж до початку дії закону. У Миколаївський – 33,5 млн грн (у 10 разів більше), у Рівненській – майже 30 млн грн (у 6 разів більше).

Лідерами зі стягнення боргів у сплаті аліментів після початку дії закону є: Дніпропетровська область з сумою стягнення 152,1 млн грн; Одеська область – 103,6 млн грн; Полтавська область – 73,6 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
В Контексті Finance.ua
Опитування