Демченко: Податкові в районах Києва реорганізують у фронт-офіси фіскальної служби


Демченко: Податкові в районах Києва реорганізують у фронт-офіси фіскальної служби

У межах другої хвилі реорганізації органів фіскальної служби державні податкові інспекції у районах Києва приєднуються до Головного управління ДФС.

Про це повідомила начальник міського главку ДФС Людмила Демченко.

За її словами, після реорганізації ДПІ і ДФС утворять єдину юридичну особу на рівні Києва, а податкові інспекції виконуватимуть роль фронт-офісів главку ДФС у районах столиці.

Як відомо, за підсумками першої хвилі у столиці з’явився централізований аудиторський центр – Офіс аудиту. Він об’єднав підрозділи, що проводили податкові перевірки. Також уже реформовані підрозділи податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу. Таким чином, вся контрольно-перевірочна робота перейшла до главку ДФС Києва.

“Черговий етап реорганізації дозволить побудувати ефективну систему адміністрування податків у столиці та забезпечити надання якісних сервісних послуг бізнесу та громадянам. Зараз наше головне завдання – щоб платники податків не відчули жодних незручностей, пов’язаних з внутрішніми процесами перетворень”, – наголосила Демченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування