BMW випустить бездротову зарядку для електромобілів влітку


BMW випустить бездротову зарядку для електромобілів влітку

Ресурс Car повідомляє про те, що баварський автогігант BMW AG близький до початку серійного виробництва станцій бездротової підзарядки акумуляторів гібридних і електричних автомобілів.

Система BMW використовує індукційний метод. Вона складається з двох основних модулів: зарядної панелі, яка монтується, скажімо, в гаражі, і блоку-приймача в області днища транспортного засобу.

Індукційна котушка в зарядній станції створює електромагнітне поле під час надходження змінного струму. Схожа котушка на стороні автомобіля вловлює згенероване поле і конвертує отриману енергію в постійний струм, який служить для підзарядки акумуляторів.

Для точного позиціонування джерела і приймача енергії один відносно іншого служить спеціальний помічник, що відображає вказівки на дисплеї бортового інформаційно-розважального комплексу.

Передбачені засоби безпеки: передача енергії автоматично зупиняється, якщо датчики виявлять в зоні зарядної станції будь-який об’єкт – наприклад домашню тварину.

Повідомляється, що BMW почне виробництво станцій бездротової підзарядки вже в липні. У продажу система з’явиться до кінця літа. Першими скористатися рішенням зможуть власники гібридних седанів BMW 530e.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування