Тимчасова недоступність сервісів банку у зв'язку з проведенням технологічних робіт


Тимчасова недоступність сервісів банку у зв'язку з проведенням технологічних робіт

Прагнучи до надання послуг своїм клієнтам на рівні, що відповідає європейським стандартам якості обслуговування, Банк постійно працює над вдосконаленням, модернізацією та впровадженням нових продуктів і сервісів.

Інформуємо Вас про те, що у період з 9:00 год. 12.05.2018 року по 13.05.2018року, для покращення умов обслуговування клієнтів і розширення можливостей при використанні систем дистанційного обслуговування, Банком будуть проводитись технологічні роботи з системами Банку.

У зазначений вище період у мережі відділень ПАТ «Ідея Банк» буде тимчасово обмежено виконання операцій Клієнтів (фізичних та юридичних осіб).

Також, звертаємо Вашу увагу, що в даний період не буде доступу до системи дистанційного обслуговування інтернет-банкінг.

Банкомати працюватимуть у звичному режимі, відповідно Ви маєте можливість користуватись картками Банку в межах залишку на рахунку.

Оплату по готівкових кредитах та по кредитних картках Ви можете здійснити за допомогою:

  • P2P переказів з інших банків на картки Ідея Банк;
  • Через каси інших банків.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

При виникненні додаткових запитань, в т.ч. щодо режиму зарахування коштів при оплаті кредитів через сервіси описані вище, Ви зможете отримати інформацію у працівників відділень або за телефоном гарячої лінії 0 800 50 20 30

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування