Завод "Більшовик" перейменували


Завод "Більшовик" перейменували

ПАТ “Науково-виробниче підприємство “Більшовик”, що перебуває у державній власності, змінило назву на АТ “Перший київський машинобудівний завод “(АТ “ПКМЗ”). Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, це закріплено наказом Фонду державного майна України від 10 травня.

НВП “Більшовик” створено в 1882 році як Київський ливарний і механічний завод, в 1919 отримало назву Перший київський державний машзавод, а з 1922 року — “Завод “Більшовик”, який в 1994 році став ВАТ “Більшовик”.

У 1996 році в результаті реструктуризації на базі частини структурних підрозділів заводу було створено шість юросіб у формі дочірніх підприємств. У 2001 році ВАТ “Більшовик” віднесено до підприємств, які здійснюють ремонт військової техніки для ЗСУ, тобто стратегічно важливих. У 2006 році ВАТ “Більшовик” отримало статус НВП, а в 2010 році стало публічним АТ.

Основними напрямками ПАТНВП “Більшовик” в даний час залишаються проектування і випуск технологічного обладнання для шинних підприємств, в тому числі для формування і вулканізації надгабаритних шин для самоскидів і автопоїздів масою до 320 тонн, виробництво гумозмішувального обладнання, механізмів і деталей для підприємств металургійної та гірничо-збагачувальної галузей.

До початку поточного року на підприємстві працювала 431 людина.

У 2017 році НВП “Більшовик” збільшив чистий дохід на 49,3% до 2016 року — до 79,8 млн грн, чистий збиток скоротився на 32,5% — до 35,5 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua