Uber показала, як виглядатимуть аеропорти для літаючих таксі


Uber показала, як виглядатимуть аеропорти для літаючих таксі

Uber показала концептуальні зображення аеропортів для літаючих таксі, які в компанії називають скайпортами (skyport). Свої рішення продемонстрували 6 відомих архітектурних компаній.

Як повідомляє ITC, проекти такі:

Варіант від Humphreys & Partners нагадує величезний вулик, при цьому майданчики для приземлення винесені на різні поверхи (кожен рівень обслуговує до 900 пасажирів на годину), щоб уникнути повітряних заторів. У проекті використовуються екологічно чисті матеріали, а також особлива екосистема, яка самостійно справляється з усуненням шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Скайпорт від Pickard Chilton пропонує модульну структуру, при якій кожен модуль розрахований на 180 посадок і злетів на годину, обслуговуючи до 1800 пасажирів за цей період часу. Модулі допускають як вертикальне так і горизонтальне об’єднання в масиви, що дозволить оптимально використовувати будь-який ландшафт.

Варіант від BOKA Powell відрізняється гнучкою структурою, яка здатна протистояти сильному вітру. У бюро Corgan пропонують встановлювати гігантські «парасольки» уздовж існуючих шосе, щоб переосмислити існуючу інфраструктуру і створити транспортні артерії нового типу.

Скайпорт Gannett Fleming вдало обігрує логотип Uber в оформленні майданчиків для зльоту і посадки, а також використовує колірне кодування по периметру майданчиків для зручного сприйняття статусу пілотами літаючих таксі. Проект Beck Group також надихався бджолиними вуликами, пропонуючи природну схему масштабування за допомогою підключення нових майданчиків-сот до існуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua