Майнінг змусить ціну на біткойн піднятися до 36 тисяч доларів в 2019 році


Майнінг змусить ціну на біткойн піднятися до 36 тисяч доларів в 2019 році

Згідно з аналізом взаємозалежності між витратами на майнінг і ціною на біткойн, який підготував один зі стратегів Fundstrat, Сем Доктор, ціна на криптовалюту номер один до 2019 року буде в діапазоні між 20.000 і 64.000 доларів США.

Розрахунки базуються на співвідношенні ціни на біткойн і максимально допустимих витрат на майнінг біткойна, яке відоме як P/BE, і яке, за словами Доктора, «довело, що може служити надійним довгостроковим рівнем підтримки».

Читайте також: Аналітик з Уолл-стріт розповів, чи варто зараз інвестувати в криптовалюту

Том Лі так резюмував результати дослідження в своєму твіттері: “Ми очікуємо, що майнінг-індустрія зростатиме протягом найближчих декількох років і це сприятиме зростанню ціни на BTC до рівня приблизно 36.000 доларів США до кінця 2019 року. Ці розрахунки базуються на основі середнього історичного значення для P/BE, які дорівнюють 1.8.
Ця ціна в цілому відповідає первинному прогнозу Лі, згідно з яким до кінця 2018 року ціна на біткойн зросте до 25.000”.

Лі відомий своїми оптимістичними прогнозами з приводу біткойна, однак, згідно з нещодавнім опитуванням, 82% інституційних інвесторів також вважають, що ціна на біткойн вже пройшла “дно”.

Згідно з цим же опитуванням більшість респондентів вважають, що до кінця цього року ціна на біткойн буде в районі від 10.000 до 20.000 доларів США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування