ДФС ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 120 млн гривень


ДФС ліквідувала в Києві конвертцентр з оборотом 120 млн гривень

Співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 120 млн гривень у Києві.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Зокрема співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Києві під процесуальним керівництвом прокуратури встановили групу осіб, які протягом 2016-2018 років надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з мінімізації податків шляхом переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення податкового кредиту по ПДВ.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) і/або придбали корпоративні права 10 транзитних і фіктивних суб’єктів господарської діяльності (СГД), на рахунку яких компанії реального сектора економіки перераховували кошти за нібито придбані товари чи надані послуги.

Зазначається, що в подальшому ці кошти знімалися готівкою та передавалися вигодонабувачам за винагороду в розмірі 11-13% від проконвертованої суми.

Таким чином, протягом 2016-2018 років було проконвертовано понад 120 млн гривень.

За результатами 15 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, якими користувалися організатори конвертаційного центру, і за місцем проживання фігурантів вилучено 3 печатки підконтрольних підприємств, копії фінансово-господарських документів і чорнові записи фіктивних СГД, комп’ютерну техніку та флеш-носії.

Тривають слідчі дії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування