Кабмін відстрочив введення в дію нового техрегламенту ліфтів


Кабмін відстрочив введення в дію нового техрегламенту ліфтів

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні в четвер відстрочив до 2019 року введення в дію нового технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.

“Уряд на своєму засіданні ухвалив постанову, якою передбачається відстрочення введення в дію технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 № 438, з метою недопущення припинення діяльності суб’єктів господарювання, які постачають на ринок ліфти та компоненти їх безпеки і ліквідації робочих місць на цих підприємствах”, – йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики.

Зокрема, суб’єктам господарювання надано право до 31 грудня 2018 року поставляти на ринок ліфти та компоненти їх безпеки, що відповідають технічному регламенту ліфтів, затвердженому постановою уряду від 22 квітня 2009 року № 465.

Зазначений термін є достатнім для виконання вимог нового технічного регламенту про створення органів з оцінки відповідності ліфтів та компонентів їх безпеки, та проведення ними сертифікації об’єктів ліфтового господарства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування