Huawei розповіла про нові рішення для цифрової трансформації промислових підприємств


Huawei розповіла про нові рішення для цифрової трансформації промислових підприємств

Компанія Huawei на заході Hannover Messe продемонструвала нові розробки для цифрової трансформації промислових підприємств.

Представлені рішення дебютували під гаслом Leading New ICT, Connecting Bits & Gears. Мова йде про впровадження технологій Інтернету речей і новітніх систем зв’язку, в тому числі мобільних рішень п’ятого покоління (5G). Крім того, йдеться про використання хмарних платформ.

Huawei і партнери показують, як ці технології можуть бути використані в широкому спектрі цифрових сценаріїв на промислових підприємствах: Інтернет транспортних засобів, Інтернет ліфтів і ескалаторів, підключені фабрики, «розумна» логістика, діагностичне технічне обслуговування і ремонт.

Зокрема, Huawei і Telefonica представили експериментальний варіант «розумного» лічильника на базі вузькосмугового Інтернету речей (NB-IoT) в мюнхенському аеропорту. До складу рішення входить система камер EnergyCam, що записує показники традиційних лічильників, що аналізує зображення, розпізнає відображені показники лічильника за допомогою інтегрованого ПЗ і передає дані в цифровій формі з використанням технології NB-IoT.

Крім того, Huawei запустила експериментальну/випробувальну систему для «розумного» виробництва TSN+OPC UA у співпраці з такими міжнародними організаціями, як AII, Avnu Alliance, Edge Computing Consortium (ECC) і Fraunhofer FOKUS, а також з відомими виробниками, такими як Schneider Electric, HollySys, National Instruments Corporation (NI), B&R Automation, TTTech і Sprient.

Система орієнтована на кілька промислових сценаріїв взаємодії. Серед підтримуваних технологій названі: діагностичне технічне обслуговування і ремонт, аналіз даних, машинне навчання і штучний інтелект. Вони здатні допомогти промисловим компаніям підвищити продуктивність за рахунок скорочення часу простою, поліпшення показника загальної ефективності обладнання і зниження загальної вартості володіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування