Panasonic збільшив прибуток і виручку в 2017-2018 фінроці


Panasonic збільшив прибуток і виручку в 2017-2018 фінроці

Panasonic Corp., один з провідних японських виробників побутової електроніки, збільшив чистий прибуток на 58% і виручку на 9% за підсумками 2017-2018 фінансового року.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток за 12 місяців, що завершилися 31 березня, склав 236 млрд єн ($2,15 млрд) проти 149,4 млрд єн за попередній фінансовий рік.

Річна виручка при цьому зросла до 7,98 трлн єн з 7,34 трлн єн.

Консолідований операційний прибуток зріс на 37% і склав 380,5 млрд єн.

Panasonic відзначає відновлення світової економіки, що позитивно позначилося на попиті на її продукцію. Також позитивними факторами для фінпоказників компанії стали поглинання компаній Ficos і Zates, а також сприятливі коливання валютних курсів.

В поточному фінроці компанія очікує виручку в розмірі 8,3 трлн єн і операційний прибуток у розмірі 425 млрд єн, тобто планує підвищити ці показники на 4% і 12% відповідно.

Panasonic Corp. є одним зі світових лідерів у виробництві побутової електроніки. Це глобальний концерн, у який входить близько 600 підприємств і науково-дослідних центрів по всьому світу. Акції Panasonic, що базується в Японії, котируються на фондових біржах Токіо, Осаки, Нагої і Нью-Йорка.

Акції Panasonic на торгах у четвер подорожчали на 0,4%, капіталізація компанії оцінюється в 3,92 трлн єн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua