Пенсійний фонд підвищив виплати для ще однієї категорії пенсіонерів


Пенсійний фонд підвищив виплати для ще однієї категорії пенсіонерів

Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій, за результатами якого ще 2 мільйони українців отримали підвищені виплати. Середній розмір підвищення склав 74,75 грн.

Виплати підвищені пенсіонерам, які продовжили працювати після досягнення пенсійного віку. На даний момент перерахунок був здійснений для 2,74 мільйона громадян. Зміна розміру виплат здійснювалася з 1 квітня тим українцям, у яких стаж збільшився після досягнення пенсійного віку на 24 місяці. Також змінився розмір пенсій і для тих, хто працював 24 місяці з моменту останнього перерахунку.

У Пенсійному фонді на виплату пенсій виділяється щомісяця 150 млн грн. При цьому мінімальна пенсія за віком в Україні становить 1452 грн, що на 16,45 більше, ніж в 2017 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пенсійний фонд завершив перерахунок пенсій для військових. В результаті всі колишні військовослужбовці отримали нові збільшені виплати. Середній розмір збільшення виплат склав 1460 грн. Однак це не остання зміна виплат. Планується, що до 2020 року пенсії військовослужбовців збільшаться ще. Збільшення виплат буде проводитися в два етапи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування