Аналітик з Уолл-стріт розповів, чи варто зараз інвестувати в криптовалюту


Аналітик з Уолл-стріт розповів, чи варто зараз інвестувати в криптовалюту

Нік Колас, перший аналітик з Уолл-стріт, який всерйоз зайнявся аналізом біткойна (BTC), настійно закликав інвесторів двічі подумати, перш ніж інвестувати в криптовалюти зараз, навіть незважаючи на нещодавній підйом на ринку.

Колас добре відомий серед професіоналів Уолл-стріт. Він протягом 14 років є автором популярного аналітичного бюлетеня Morning Markets Convergex’s Briefing. Він вважає, що зараз не найкращий момент для “входу” на ринок:

“Багато людей запитують, чи настав уже підходящий момент для інвестування в криптовалюти. Коротка відповідь – ні, з двох основних причин. По-перше, ми не бачимо великого припливу нових людей на ринку. Як і з будь-якою новою технологією необхідно, щоб ті, хто почав користуватися нею раніше від інших, зробили її більш цінною. І з точки зору пошукових запитів у Google, вони явно недотягують до пікових значень в грудні й січні…”

Колас додав, що він стурбований тим, що в даний час кількість людей, які відкривають нові криптовалютні гаманці, знизилася. Минулого місяця зростання склало 2,2%, на відміну від 5-7-процентного щомісячного зростання, яке трималося весь минулий рік.

На питання про те, чи можна назвати різке зростання ціни на біткойн в минулому році бульбашкою, він відповів: “Звісно, ретроспективно це була ідеальна бульбашка, заснована на запуску ф’ючерсів у грудні… Я займаюся біткойном з 2013 року, я принципово вірю в структуру технології, але, очевидно, цей ринок має величезну цінову волатильність”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування