Американський організатор концертів запровадить систему розпізнавання облич замість квитків


Американський організатор концертів запровадить систему розпізнавання облич замість квитків

Організатор концертів Ticketmaster і фінтех-стартап Blink Identity розроблять систему розпізнавання облич, щоб глядачам не доводилося показувати квитки при вході. Про це повідомляє Gizmodo.

За словами представників Blink Identity, технологія дозволить виявити обличчя користувача серед 50 тис. осіб і зіставити його з фотографією з бази даних за півсекунди.

Дата запуску проекту не уточнюється.

Ticketmaster розраховує, що це дозволить людям потрапляти на концерти, не пред’являючи квитків. Компанія також впевнена, що розробка зробить масові заходи більш безпечними.

Для реєстрації клієнтові потрібно буде пройти повз датчик, який сфотографує і внесе його в базу даних.

Варто відзначити, що Ticketmaster — компанія, що реалізує квитки на концерти та різні культурні заходи по всьому світу. Нещодавно організатор запровадив систему електронних квитків.

Нагадаємо, в Австралії придумали концертний браслет-тестер наркотиків в напоях. Браслет Sip Safe створили в Університеті Монаш в Мельбурні. Цільова аудиторія цього гаджета — глядачі на масових івентах: концертах, фестивалях і т. д. За допомогою браслета можна визначити, чи не підмішані в коктейль наркотики. Для цього знадобиться всього дві хвилини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування