"Укрзалізниця" і угорська MÁV домовилися розвивати контрейлерні перевезення


"Укрзалізниця" і угорська MÁV домовилися розвивати контрейлерні перевезення

ПАТ “Укрзалізниця” і угорська державна залізнична компанія Magyar Államvasútak (MÁV) домовилися про спільний розвиток контрейлерних перевезень, йдеться в повідомленні “Укрзалізниці”.

В.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов під час робочого відрядження до Будапешта (Угорщина) провів переговори з менеджментом угорських залізниць: президентом – генеральним директором MÁV Ілоною Давид, генеральним директором MÁV-Start Андрашем Чепке, а також з головою правління – генеральним директором Rail Cargo Hungaria Імре Ковач.

Сторони обговорили низку актуальних питань двосторонньоъ співпрацы в сфері вантажних і пасажирських перевезень, тарифної політики, в т.ч. питання розвитку транзитних перевезень вантажів з Китаю в напрямку Європи через перехід на кордоні Україна – Угорщина.

“Також в рамках зустрічі сторони домовилися розвивати контрейлерні перевезення, оскільки зараз це питання є актуальним, враховуючи зростання вантажопотоку в європейському напрямку”, – йдеться в повідомленні.

За даними “Укрзалізниці”, в січні-березні 2018 року обсяги перевезень вантажів залізничним транспортом між Україною та Угорщиною склали 1071,26 тис. тонн, що на 168,35 тис. тонн, або 18,6%, більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування