Мінінфраструктури за держінвестиції у ЗПС регіональних аеропортів


Мінінфраструктури за держінвестиції у ЗПС регіональних аеропортів

Міністерство інфраструктури України вважає за необхідне інвестувати в будівництво та ремонт злітно-посадкових смуг (ЗПС) регіональних аеропортів, заявив в ефірі “5 каналу” міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Багато авіакомпаній готові заходити в українські регіональні аеропорти, але для цього немає умов. Немає злітних смуг, немає елементарних терміналів, які надали б швидкості обслуговуванню – а це одне з ключових питань для лоукостів. А тому ми повинні вкласти гроші у злітні смуги як держава, щоб отримати висококонкурентний ринок і бізнес для держави”, – зазначив він.

За словами В. Омеляна, розвиток аеропортів забезпечить швидку окупність інвестицій.

Раніше міністр заявив, що реконструкцію аеропорту в Одесі планують закінчити в 2019 році, а на будівництво злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту планується додатково виділити 1,17 млрд грн.

За інформацією Мінінфраструктури, будівництво нової смуги дозволить одеському аеропорту приймати більш важкі літаки, включаючи Boeing-767, що в свою чергу може збільшити пасажиропотік в два рази.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування