У Фонді гарантування пояснили, як реструктуризувати іпотечні кредити


У Фонді гарантування пояснили, як реструктуризувати іпотечні кредити

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) опублікували п’ять кроків для реструктуризації іпотечної заборгованості.

Про це повідомила прес-служба Фонду.

Для реструктуризації іпотечної заборгованості необхідно звернутися в банк, уточнити умови реструктуризації, подати відповідну заяву і почекати ухвалення рішення щодо можливості реструктуризації вашої заборгованості. У разі отримання позитивного висновку необхідно укласти додаткову угоду та здійснити початковий платіж.

“Ключові положення реструктуризації – перегляд процентної ставки (на період реструктуризації вона встановлюється на рівні 0,01% річних) і черговості погашення кредитної заборгованості (в першу чергу буде відбуватися погашення основної суми кредиту)”, – йдеться в повідомленні.

На період реструктуризації встановлюється така черговість погашення кредитної заборгованості: відсотки за користування кредитними коштами, нараховані згідно з умовами реструктуризації – 0,01% річних комісійні винагороди, нараховані згідно з умовами реструктуризації; заборгованість за основним боргом (“тіло” кредиту).

У Фонді зазначили, що більше половини звернень з реструктуризації іпотечних кредитів надійшли від позичальників АТ “Дельта банк” і банку “Надра”.

Зазначається, що 23 березня 2018 року набрало чинності Положення про проведення реструктуризації кредитної заборгованості фізичних осіб, виконання зобов’язань за якими забезпечене іпотекою, перед банками, процедура ліквідації яких здійснюється ФГВФО. Нагадаємо, 8 лютого ФГВФО затвердив умови реструктуризації іпотечних кредитів фізосіб в неплатоспроможних банках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування