Суд Лондона в п'ятницю проведе чергове засідання за позовом ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова


Суд Лондона в п'ятницю проведе чергове засідання за позовом ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова

Високий суд Лондона 4 травня проведе чергове засідання за позовом ПриватБанку (Київ) проти його колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також пов’язаних з ними компаній, повідомляється в порядку засідань суду.

Засідання призначено на 12:00 за лондонським часом. Суддею в процесі виступить Пітер Рос (Peter Roth).

Як повідомлялося, залучена владою України в 2017 році компанія Kroll за підсумками форензік аудиту Приватбанку підтвердила, що фінустанова до її націоналізації в кінці 2016 року була об’єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків мінімум в $5,5 млрд.

ПриватБанк в грудні 2017 року подав позов до високого суду Лондона проти І. Коломойського, Г. Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd., які, імовірно, їм належать або перебувають під їхнім контролем.

Позивач домігся, що суд як забезпечувальний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку І. Коломойського, Г. Боголюбова та зазначених шести компаній на суму більш ніж $2,5 млрд.

Суд при цьому зобов’язав І. Коломойського та Г. Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь у розгляді справи.

Крім того, суд за підсумками слухань на початку березня 2018 року зобов’язав Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd деталізувати інформацію про деякі операції з коштами ПриватБанку, отриманими від інших осіб.

І. Коломойський прогнозує, що розгляд Високим судом Лондона справи по суті відбудеться не раніше 2020 року.

Раніше всі компанії-відповідачі фігурували в постановах Печерського райсуду Києва від 29 липня 2016 року, якими передбачається арешт низки рахунків у кіпрській філії найбільшого в Україні ПриватБанку в рамках розслідування про заволодіння кредитами рефінансування Національного банку України на суму 19 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua