Державна «Центренерго» скоротила прибуток у 5 разів


Державна «Центренерго» скоротила прибуток у 5 разів

Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго» в першому кварталі 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року скоротила чистий прибуток у 5 разів – до 168,5 млн грн з 851,1 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні підприємства в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Як сказано в повідомленні, чистий дохід від реалізації продукції становив 4,15 млрд грн, що в 1,3 раза більше, ніж у першому кварталі 2017 року (3,17 млрд грн).

«Центренерго» за підсумками фінансово-господарської діяльності в 2017 році перерахує до державного бюджету України дивіденди у розмірі 1,1 млрд грн. Фонд державного майна України переніс продаж держпакету акцій (78,3%) державної енергогенеруючої компанії «Центренерго» за принципом аукціону на червень 2018 року.

«Центренерго» є одним із провідних виробників електроенергії в Україні. Держава володіє 78,289% акцій компанії. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська, їх сумарна встановлена проектна потужність становить 7665 МВт – 14% генеруючої потужності України. «Центренерго» постачає електроенергію в Київську, Харківську і Донецьку області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування