МОЗ підготувало методику розрахунку потреби у вакцинах


МОЗ підготувало методику розрахунку потреби у вакцинах

Міністерство охорони здоров’я України винесло на громадське обговорення методику розрахунку і порядок визначення потреби в медичних імунобіологічних препаратах і виробах, що використовуються при проведенні імунопрофілактики.

Відповідний проект наказу оприлюднено на сайті відомства.

Методика передбачає впровадження стандартизованих підходів до визначення потреби адміністративно-територіальних одиниць у вакцинах як для проведення вакцинації згідно з календарем щеплень, так і для додаткових заходів з вакцинації.

Крім того, документ визначає, що розрахунок здійснюється з урахуванням прогнозованої потреби на трирічний період.

Розрахунок річної потреби в медичних імунобіологічних препаратах передбачає включення в річну потребу 25%-ного резервного запасу за всіма найменуваннями препаратів.

При визначенні потреби адміністративно-територіальних одиниць враховується також надходження вакцин в якості гуманітарної або благодійної допомоги. Крім того, при розрахунку до уваги беруться залишки вакцин станом на 1 січня (року, на який здійснюється розрахунок).

У свою чергу порядок визначення потреби передбачає, що сформована потреба є основою для формування бюджетного запиту. Потребу у вакцинах на національному рівні формує Центр громадського здоров’я відповідно до розрахунків, виконаних відповідно до методики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
В Контексті Finance.ua
Опитування