Показники Apple в II фінкварталі перевершили прогнози


Показники Apple в II фінкварталі перевершили прогнози

Apple Inc. збільшила чистий прибуток і виручку в другому фінансовому кварталі, причому обидва показники досягли рекордів для цього періоду року і перевершили прогнози ринку, хоча продажі iPhone не виправдали очікувань.

Apple також оголосила про запуск нової програми викупу акцій обсягом $100 млрд і збільшення квартальних дивідендів на 16%.

Як повідомляється в прес-релізі Apple, чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 31 березня 2018 року, склав $13,8 млрд, або $2,73 у розрахунку на акцію, у порівнянні з $11 млрд, або $2,1 на акцію, за аналогічний період попереднього року.

Квартальна виручка компанії збільшилася на 16%, до $61,1 млрд. На закордонні операції припадало 65% виручки Apple.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток Apple на рівні $13,5 млрд, або $2,62 на акцію, при виручці в $60,9 млрд.

У минулому кварталі Apple продала 52,2 млн iPhone, тоді як аналітики очікували, що продажі досягнуть 53 млн штук. Квартальна виручка від продажу iPhone склала $38 млрд, не виправдавши прогноз ринку на рівні $39,1 млрд.

Виручка в сегменті різних сервісів, включаючи магазин додатків App Store, підскочила на 31%, до $9,1 млрд і перевершила очікування експертів ($8,4 млрд). На даний момент це друге за величиною джерело виручки компанії після iPhone.

Головний виконавчий директор Apple Тім Кук заявив про збільшення виручки компанії у всіх географічних сегментах в минулому кварталі. Так, у Великому Китаї (КНР, включаючи Гонконг і Тайвань) виручка Apple підскочила на 21%, в Японії – на 22%, в Північній і Південній Америці – на 17%, в Європі – на 9%.

Згідно з прогнозом Apple, в третьому фінансовому кварталі її виручка складе $51,5-53,5 млрд. Консенсус-прогноз аналітиків для цього показника становить $51,5 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua