Прибуток і виручка McDonald's в I кварталі перевершили прогнози


Прибуток і виручка McDonald's в I кварталі перевершили прогнози

Показники прибутку і виручки McDonald’s Corp., найбільшої в світі мережі ресторанів швидкого обслуговування, в першому кварталі 2018 року виявилися кращими за прогнози експертів.

Як повідомляється в прес-релізі McDonald’s, чистий прибуток в січні-березні збільшився до $1,38 млрд, або $1,72 у розрахунку на акцію, з $1,21 млрд, або $1,47 на акцію, за аналогічний період попереднього року.

Прибуток без урахування разових факторів склав $1,79 на акцію.

Квартальна виручка McDonald’s скоротилася до $5,14 млрд із $5,68 млрд роком раніше, що в компанії пов’язують з реалізацією стратегічної ініціативи передачі у франчайзинг своїх ресторанів.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували скоригований прибуток компанії на рівні $1,67 на акцію, виторг – $4,97 млрд.

Глобальні продажі ресторанів McDonald’s, відкритих не менше 13 місяців тому, в першому кварталі збільшилися на 5,5%, що виявилося значно краще від очікуваного аналітиками підйому на 3,6%.

У США продажі таких ресторанів зросли на 2,9%, що співпало з консенсус-прогнозом, завдяки підвищенню цін, яке сприяло збільшенню середньої суми чека.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua