1405
Німеччині пророкують найвище за останні 7 років зростання економіки
— Світ
Згідно з прогнозом, до кінця 2019 року кількість працюючих жителів зросте приблизно на один мільйон осіб, що приведе до нового рекордно низького рівня безробіття.
Міністр економіки Німеччини Петер Альтмайер заявив, що уряд країни очікує найвищого зростання економіки ФРН за останні сім років, передає Deutsche Welle.
Так, Альтмайер, представляючи так званий весняний прогноз, розповів, що в цьому році ВВП Німеччини імовірно зросте на 2,3%, а в 2019-му – на 2,1%. Він підкреслив, що в найближчі роки буде спостерігатися «відчутне» зростання інвестицій, доходів і споживання.
Згідно з прогнозом, до кінця 2019 року кількість працюючих жителів зросте приблизно на один мільйон осіб, що приведе до нового рекордно низького рівня безробіття.
«Економічна ситуація в Німеччині залишається жвавою, підйом триває», – зазначив міністр.
Також повідомляється, що, за очікуваннями економістів, німецькі компанії будуть активніше експортувати й інвестувати. За їхньою оцінкою, через динамічне зростання загального попиту обсяги імпорту продовжать збільшуватися швидше, ніж обсяги експорту.
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
росія переходить на бартерну торгівлю з Китаєм для обходу санкцій — Reuters
Китай пригрозив відповіддю на можливі мита НАТО через купівлю нафти рф
ТОП-10 найбезпечніших країн Європи: думка соло-мандрівника (інфографіка)
19-й пакет санкцій ще в процесі підготовки — Єврокомісія
Індія планує розбудувати залізницю на кордоні з Китаєм на випадок війни — Bloomberg
У США знизилося безробіття серед ІТ-фахівців, але робочі місця скорочуються