Ощадбанк переміг у номінації «Краща рекламна кампанія» за версією FinAwards 2018


Ощадбанк переміг у номінації «Краща рекламна кампанія» за версією FinAwards 2018

19 квітня відбулася церемонія нагородження кращих банків України в рамках FinAwards 2018.

Засновники цієї премії, провідні фінансові сайти країни — Finance.ua і Мінфін — спільно з пулом експертів визначали кращих банкірів поточного року в 14 номінаціях.

Ощадбанк став переможцем премії в номінації «Краща рекламна кампанія». На цю нагороду претендували двадцять банків.

Експертне журі оцінювало їх рекламу за такими критеріями як креативність, яскравість, актуальність, ефектність, запам’ятовуваність, мотивація до дії.

Ощадбанк був представлений серією коротких рекламних роликів, присвячених кредитній підтримці підприємництва в Україні та об’єднаних слоганом «Будуй своє». На них люди різних професій і способу життя в жартівливій формі пояснюють, яким бізнесом вони хотіли б займатися і чому.

Всі ролики закінчуються словами: «Країні потрібні підприємці. Будуй своє! За підтримки Ощадбанку».

«Чим наша рекламна кампанія відрізнялася від інших — так це тим, що вона включає в себе і соціальну складову. Наприклад, навчання для малого і середнього бізнесу. Ми хочемо, щоб в Україні розвивалося підприємництво. І наша кампанія вже дала результати. Плани, які ставив перед собою наш бізнес, перевиконані. Той темп, який Ощад взяв на початку 2018 року, говорить про те, що цифри, намічені на цей рік, ми зробимо легко. Приріст клієнтів за період з вересня, коли стартувала рекламна кампанія, приблизно на 25% обігнав план», — розповіла директор з маркетингу Ощадбанку Олена Ковальська.

Церемонія нагородження FinAwards 2018 проходила в інноваційному парку Unit City, де були присутні топ-менеджери провідних українських банків і фінансових компаній.

Нагороди переможцям вручали Іван Євтушенко, директор компанії Treeum, в яку входять «Мінфін» і Finance.ua, а також глава українського представництва Міжнародної фінансової корпорації IFC Олена Волошина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Рекламний ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua