Кредитна карта SOLOМандри від ПУМБу стала переможцем премії FinAwards 2018


Кредитна карта SOLOМандри від ПУМБу стала переможцем премії FinAwards 2018

Засновники цієї премії, провідні фінансові сайти країни — Finance.ua і Мінфін — спільно з пулом експертів визначали кращих банкірів поточного року в 14 номінаціях.

Карта SOLOМандри від ПУМБ стала переможцем в категорії «краща кредитна карта VIP».

Визначаючи переможця, експерти оцінювали шість преміальних карт від п’яти різних банків: Freecard Gold, Platinum від Банку Кредит Дніпро; «Універсальна GOLD» від ПриватБанку; «Універсальна GOLD» від А-банк; Go Shoping gold від Банку Форвард; «Всеможу» від ПУМБ; SOLOМандри від ПУМБ.

Враховувалися процес оформлення карт, вартість їх випуску та обслуговування, дизайн, технологічність та інші критерії.

SOLOМандри — це платинова кредитна карта, розрахована на VIP-клієнтів. Вона дає можливість безвідсоткового зняття коштів, надає доступ в бізнес-зали аеропортів, страховку при виїзді за кордон і низку інших бонусів.

«Ми визначили, чим користувачі звичайної карти відрізняються від VIP-клієнтів. У останніх більше грошей, вони більше витрачають, але головне — вони більше подорожують. Це і стало тією відправною точкою, на якій ми будували свій продукт. Відповідно, ми навіть карту назвали SOLOМандри. Увага була зроблена на тих людей, які подорожують, і ми і в цьому надаємо максимальний сервіс», — розповів директор з продажу ПУМБ Дмитро Поліщук на церемонії вручення FinAwards 2018.

Церемонія нагородження проходила в інноваційному парку Unit City, де були присутні топ-менеджери провідних українських банків і фінансових компаній.

Нагороди переможцям вручали Іван Євтушенко, директор компанії Treeum, в яку входять Finance.ua і «Мінфін», а також глава українського представництва Міжнародної фінансової корпорації IFC Олена Волошина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua