IFC допоможе Україні з непрацюючими кредитами держбанків


IFC допоможе Україні з непрацюючими кредитами держбанків

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, входить до групи Світового банку) готова допомогти Україні у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів в державних банках. Таку заяву зробили представники Корпорації під час зустрічі з міністром фінансів Олександром Данилюком у Вашингтоні, передає УНН з посиланням на Мінфін.

“Віце-президент Корпорації Джорджина Бейкер відзначила успішне співробітництво “Укргазбанку” з IFC і запропонувала експертну допомогу Корпорації у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів в державних банках”, — йдеться в повідомленні Мінфіну.

Крім того, виконавчий директор IFC Стефані фон Фріденбург додала, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів і ввести сучасне корпоративне управління в державних банках, де поки що немає працюючих наглядових рад.

Нагадаємо, наприкінці березня Верховна Рада не підтримала законопроект № 7180 про особливості управління державними банками, який є стратегічно важливим для реформи фінансового сектору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua