Розмір субсидій українців в березні зменшився на 62%


Розмір субсидій українців в березні зменшився на 62%

Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг в Україні, в січні-березні 2018 року склала 471,1 млн грн, що на 77,2% (або на 1 млрд 594 млн грн) нижче показника січня-лютого 2017 року.

Як повідомила Державна служба статистики (Держстат), зазначені показники наведено без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції на сході країни. Дані по Донецькій і Луганській областях можуть бути уточнені.

За даними Держстату, з початку 2018 року субсидії призначені 569,8 тис. домогосподарств, що в 2,4 разу менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Середній розмір субсидії для компенсації витрат на оплату житлокомпослуг в Україні на одну сім’ю у березні-2018 скоротився на 62% порівняно з березнем-2017 і склав 480,8 грн.

Згідно з даними статвідомства, в березні-2018 субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 6,6 млн домогосподарств в Україні, що становить 44% від загальної кількості домогосподарств у країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування