Німеччина стала лідером у переробці сміття в Євросоюзі


Німеччина стала лідером у переробці сміття в Євросоюзі

Німеччина є лідером у переробці сміття в Європейському союзі, свідчать результати дослідження Німецького інституту економіки (IW).

У ФРН частка повернення сміття в корисний оборот становить 66%, в той час як в середньому по Європі цей показник становить 46%, повідомила газета Die Welt.

Згідно з дослідженням, до числа лідерів у переробці сміття входять також Австрія, Бельгія і Нідерланди, в яких частка повернення відходів перевищує 50%. Далі йдуть Швеція (48,9%), Франція (41,7%) та Іспанія (29,7%).

Замикають рейтинг Греція з показником 17% і Румунія з 13,3%, а також Мальта, де частка повернення сміття становить всього 7,1%.

Проте, експерти IW піддали жителів Німеччини критиці за те, що вони виробляють більше сміття, ніж в середньому по Європі. Так, з 2015 по 2016 рік загальна кількість відходів в Євросоюзі зменшилася на 4%, в той час як в Німеччині показник збільшився на 11%.

Кожен німець виробляє 626 кілограмів сміття на рік, що пов’язано з високим рівнем добробуту в країні. В середньому по Європі цей показник становить 482 кілограми на людину.

До 2025 року кожна держава ЄС має підвищити частку повернення відходів до 55%, а до 2035 року – до 65%, повідомляє Deutsche Welle.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua