Американська DebtX виставила на продаж комерційну нерухомість великого українського банку


Американська DebtX виставила на продаж комерційну нерухомість великого українського банку

Американський спеціалізований майданчик The Debt Exchange, Inc. (DebtX, Делавер), що працює за контрактом з Фондом гарантування вкладів фізосіб України (ФГВФО), оголосив про майбутній продаж комерційної нерухомості з портфеля великого українського банку вартістю $100 млн.

“Продаж $100 млн портфеля нерухомості є важливою віхою для України. Вперше міжнародним інвесторам в прозорій процедурі продажу пропонується прозора комерційна нерухомість з грошовим потоком. Ми очікуємо сильної зацікавленості в цих активах”, – наводиться в повідомленні DebtX коментар генерального директора майданчика Кінгслі Грінланда (Kingsley Greenland).

Згідно з документом, запропонований портфель включає дві офісні будівлі в Києві класу “А” загальною площею 19 тис. кв. м і регіональний торговий центр площею 65 тис. кв. м з частково побудованою наступною чергою, а також ще житлову, офісну і промислову нерухомість і земельні активи, розташовані, в основному, в Києві та Дніпрі.

Орієнтовні заявки повинні бути подані 10 травня, а остаточні пропозиції – 31 травня.

За словами керуючого директора DebtX по Європі Гіффорда Веста (Gifford West), які наводяться в релізі, попереднє обговорення з інвесторами показує, що купівля даного портфеля може бути хорошою можливістю входу в Україну.

“Портфель привабливий великими активами, чітким юридичним титулом і прихильністю продавців прозорому процесу. Досвідчені європейські інвестори в дистрес-активи стурбовані тим, що Іспанія та Італія стають переоціненими. Україна, хоча і має значні ризики, але має потужний потенціал зростання”, – сказав Г. Вест.

DebtX відзначає, що в поточному році за травневою угодою з комерційною нерухомістю будуть додаткові продажі для ФГВФО.

ФГВФО в середині березня 2017 року повідомив про запуск спільно з Нацбанком пілотного проекту щодо реалізації великих пулів активів неплатоспроможних банків, що знаходяться в заставі НБУ, із залученням міжнародних консультантів – американських компаній з реалізації проблемних активів ТОВ “Дебтекс Україна” (дочірня компанія DebtX) і ТОВ “Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн” (дочірня компанія FFN). В рамках проекту ці компанії займаються всією передпродажною підготовкою, маркетингом активів і пошуком потенційних покупців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування