У Латвії встановлюють електронні дорожні знаки


У Латвії встановлюють електронні дорожні знаки

До осені цього року на шосе Via Baltica в Латвії встановлять сучасне електронне шляхове обладнання.

В рамках проекту SMART E67 з’являться 13 інформаційних дорожніх знаків, що видозмінюються, а також будуть модернізовані 10 вже наявних світлофорів, щоб кольори переключалися відповідно до реальної дорожньої ситуації.

Про це cообщает The Baltic Course з посиланням на LETA.

Представник Latviijas valsts celi (LVC) також повідомив, що будуть встановлені чотири нові погодні станції і модернізовані вісім вже існуючих. Крім того, створено рішення з відеоспостереження та запобігання аваріям в двох транспортних вузлах.

Згадані роботи проведе Fima Group. Сума договору склала 954,7 тис. євро з ПДВ.

ITS-об’єкти встановлять і модернізують на Баускському і Айнажському шосе, а також на Ризькій окружній дорозі, яка є маршрутом міжнародного значення Е67 або Via Baltica.

Електронні дорожні знаки не будуть на білому тлі, на них буде зображуватися різна інформація, зокрема, в разі обмерзання знаки проінформують про слизьку дорогу, а в інший час будуть повідомляти про сильний бічний вітер або зміну максимальної швидкості. Дія електронних знаків на дорозі прирівнюється до звичайних знаків.

Нові ITS-елементи планується встановити на Via Baltica як у Латвії, так і в Естонії на ділянці Таллінн-Рига-Бауска-литовський кордон. Загальні витрати проекту становлять 2,5 млн євро, з яких 85% – співфінансування ERAF. Доступне Латвії фінансування – 1,4 млн євро, з яких 1,2 млн євро – співфінансування ERAF.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування