Киянину завадили відправити до Гонконгу 24 кг купюр по одній гривні


Киянину завадили відправити до Гонконгу 24 кг купюр по одній гривні

Спроба киянина незаконно переслати в міжнародному поштовому відправленні українську валюту до Гонконгу була припинена співробітниками Київської міської митниці ДФС.

Як повідомляє сайт служби, за документами зазначене відправлення мало містити поліграфічні друковані вироби вагою понад 24 кг. За фактом під час огляду митники виявили валюту в купюрах номіналом 1 гривня, всього 36 тисяч банкнот. Всі гроші були в банківських пачках по 100 купюр.

Спроба українця відправки в міжнародному поштовому відправленні грошей без оголошеної цінності під виглядом друкованої продукції закінчилася для нього складанням протоколу про порушення митних правил за ознаками порушень, передбачених статтею 473 Митного кодексу України.

Зараз гроші вилучені за цим протоколом. Матеріали справи будуть направлені до суду.

Всесвітньою поштовою конвенцією заборонено пересилання в міжнародних поштових відправленнях грошових коштів без оголошеної цінності, українське законодавство дозволяє пересилати фізичним особам готівку за межі України в міжнародних поштових відправленнях тільки з оголошеною цінністю, але в сумі, що не перевищує в еквіваленті 300 євро, зазначає ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування