В Україні залишається 130 районів, де немає жодної ОТГ - Зубко


В Україні залишається 130 районів, де немає жодної ОТГ - Зубко

В Україні залишається 130 районів, де немає жодної об’єднаної територіальної громади, а найгірша ситуація – в Одеській області, повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

“В 130 районах на даний момент не створено жодної територіальної громади”, – повідомив він під час селекторної наради з пріоритетних проектів 2018 року і завдань для обласних державних адміністрацій у Києві в п’ятницю.

Віце-прем’єр зазначив, що є кілька областей, де залишилося лише по одному району без ОТГ, а саме: Житомирська, Дніпропетровська, Тернопільська, Чернігівська, Чернівецька та Волинська.

Водночас, за його словами, найгірша ситуація з об’єднанням громад у Київській, Кіровоградській та Одеській областях (яка має найбільше районів без ОТГ).

Г. Зубко підкреслив, що в даний час важливим завданням залишається завершення формування громад, а також якісний розвиток ОТГ.

Крім того, віце-прем’єр повідомив, що за результатами першого кварталу 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 10 млрд грн (24%) порівняно з минулим роком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування