Бюджетний Nokia 3 отримав останню версію Android


Бюджетний Nokia 3 отримав останню версію Android

HMD Global оновила смартфон Nokia 3 до новітньої версії операційної системи і тепер практично всі смартфони компанії працюють під управлінням Android Oreo. Також HMD Global перерахувала всі переваги, які стали доступні власникам Nokia 3 з довгоочікуваним оновленням.

Оновлення включає режим «картинка-в-картинці», 60 нових емодзі і движок Android Instant Apps — останній допомагає швидше запускати програми та оптимізувати їх енергоспоживання.

Смартфони Nokia працюють на «чистій» версії Android. Така прошивка зберігає оригінальний інтерфейс ОС, не містить прихованих додатків вендора і непотрібних фонових процесів — це позитивно впливає на продуктивність і автономність.

Крім того, з Android Oreo інтегрована функція Google Zero Touch Enrollment. Опція буде корисна для компаній, які хочуть налаштувати смартфони співробітників з урахуванням корпоративних політик. HMD Global підкреслила, що Google порекомендувала для корпоративного використання смартфони Nokia 7 Plus і 8, включивши їх в програму Android Enterprise Recommended.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування