0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні знайшли альтернативу застарілим армійським УАЗам (фото)


В Україні знайшли альтернативу застарілим армійським УАЗам (фото)

Основному автомобілю української армії УАЗ-469 виповнилося 46 років. Як правило, це вже морально і фізично застарілі автомобілі. За оцінками Генштабу, до 77% військового автопарку — це машини віком понад 20 років. Волонтерські вливання в цьому контексті, — це разова акція, яка не вирішує проблеми застарілого автопарку в цілому.

На зміну цій техніці в Україні вже почали створювати інші машини. Так, Богдан Моторс представив свій багатоцільовий автомобіль Богдан-2351. Він вже пройшов випробування Міноборони і отримав рекомендації для контрольованої експлуатації.

Богдан-2351 — уніфікований багатоцільовий позашляховик. Його платформа дозволяє адаптувати його під виконання різних завдань для кожного окремо взятого підрозділу. Він може перевозити людей та/або невеликі вантажі, бути автомобілем супроводу.

Богдан-2351 побудований на базі повнопривідного шасі Great Wall Wingle 5. Позашляховик оснащений дволітровим турбованим дизельним мотором на 140 к. с. (105 кВт). Кузов складається з суцільнометалевої подвійної кабіни та вантажного відділення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua