Facebook перебуває в "гонці озброєнь" з Росією - Цукерберг


Facebook перебуває в "гонці озброєнь" з Росією - Цукерберг

Засновник Facebook Марк Цукерберг вперше дав свідчення в зв’язку з витоком даних користувачів соціальної мережі. Цукерберг дав пояснення на спільних слуханнях юридичного комітету і комітету з торгівлі Сенату США, передає USA Today.

Глава Facebook підкреслив, що компанія перебуває в постійній “гонці озброєнь” з Росією через фейкові акаунти, які намагаються обдурити сайт, пише “Сегодня”.

“Поки в Росії є люди, чиїм завданням є втручатися у вибори по всьому світу, цей конфлікт триватиме”, – сказав Цукерберг.

Він додав, що Facebook співпрацює зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який веде розслідування втручання Росії у вибори, однак він особисто свідчень команді Мюллера не надавав.

Гендиректор Facebook визнав, що зробив недостатньо, щоб запобігти поширенню неправдивих новин, і повідомив, що Facebook розробляє нові інструменти для виявлення і видалення фейкових акаунтів у соціальній мережі.

Він також зазначив, що не виступає проти законодавчого регулювання Facebook, якщо це регулювання “буде правильним”. Сенатори з обох комітетів закликали до прийняття законів, які б обмежили Facebook, адже Facebook – це “віртуальна монополія, а монополії потрібно регулювати”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування