Ціни на нафту падають за рахунок зростання запасів у США


Ціни на нафту падають за рахунок зростання запасів у США

Світові ціни на нафту в середу вранці знижуються після того, як дані щодо запасів нафти від Американського інституту нафти (API) не виправдали очікувань аналітиків.

Станом на 7:31 вартість червневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,38% – до 70,77 долара за барель, ціна травневих ф’ючерсів на нафту марки WTI – на 0,23%, до 65,36 долара за барель.

З песимізмом сприйняли інвестори дані від Американського інституту нафти (API), який повідомив, що запаси нафти в США за тиждень до 6 квітня зросли на 1,8 мільйона барелів до 429,1 мільйона барелів, хоча аналітики чекали зниження показника на 189 тисяч барелів.

Як зазначає аналітик OANDA Стівен Іннес (Stephen Innes), думку якого наводить агентство Рейтер, дані від API надали короткочасний тиск на ринок нафти. Крім того, ринок продовжує оцінювати дані Управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA), яке підтвердило березневу прогнозну оцінку видобутку нафти в США в 2018 році на рекордному рівні в 10,7 мільйона барелів на добу.

У 2019 році EIA прогнозує видобуток в США на рівні 11,4 мільйона барелів на добу, що вище від прогнозу попереднього місяця в 11,3 мільйона барелів. У 2017 році середній рівень видобутку склав 9,3 мільйона барелів на день.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування