У Мінсоцполітики пояснили ситуацію зі спецпенсіями


У Мінсоцполітики пояснили ситуацію зі спецпенсіями

Верховна Рада України з ухваленням закону про пенсійну реформу в жовтні минулого року скасувала призначення спеціальних пенсій, крім військових, а вже призначені раніше спецпенсії не підлягатимуть перерахунку.

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України з посиланням на заступника міністра соцполітики Миколу Шамбіра.

За його словами, одним з результатів проведення пенсійної реформи стала ліквідація спецпенсій і призначення пенсійних виплат за одними правилами та єдиною для всіх прозорою формулою.

Читайте також: Рева назвав суму найвищої пенсії в Україні

“Ми говоримо про принципове скасування всіх спецпенсій. Разом з тим, є люди, які отримують вже призначені спеціальні пенсії або мають право на їх призначення згідно з перехідними положеннями закону. Для людей пенсії перераховуватися не будуть, і з часом вони самі перейдуть на єдині правила пенсійного забезпечення”, – заявив Шамбір.

Він також поінформував про проведення анонсованого аудиту Пенсійного фонду України вже в цьому році.

“Міжнародний аудит – це комплексне питання, і він вимагає часу. Зараз готуються відповідні документи, процес визначення аудитора буде відбуватися прозоро на тендерній основі”, – пояснив заступник міністра.

Довідка Finance.ua:

  • Закон про пенсійну реформу Верховна Рада ухвалила 3 жовтня, і він набув чинності 11 жовтня 2017 року.
  • Згідно з результатами соціологічного опитування Центру ім. Разумкова, 79,7% українців виступають за скасування спеціальних пенсій для державних службовців, народних депутатів, прокурорів та суддів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування