Криптовалютне падіння: Bitcoin торгується нижче ніж $7 тисяч


Криптовалютне падіння: Bitcoin торгується нижче ніж $7 тисяч

Вартість Вitcoin незначно змінюється в ціні в п’ятницю, при цьому залишаючись нижче позначки в 7 тисяч доларів за монету на тлі відсутності підтримуючих факторів.

За даними порталу CoinMarketCap, станом на 7:48 Вitcoin зростав у ціні на 0,31% – до 6,82 тисячі доларів. На біржі Bitfinex Вitcoin дешевшав на 0,24% – до 6,792 тисячі доларів, на GDAX – дорожчав на 0,44%, до 6,797 тисячі доларів. Альтернативні криптовалюти при цьому знижуються в ціні. Ethereum дешевшає на 0,11% – до 378,75 долара, Ripple – на 0,97%, до 0,493 долара, Bitcoin Cash – на 0,56% – до 643,2 долара.

Капіталізація ринку криптовалют, за даними CoinMarketCap, становить на даний момент 257,2 мільярда доларів. На частку Вitcoin припадає приблизно 45% всього ринку криптовалют. Експерти вважають, що поточна динаміка курсу Вitcoin є ознакою консолідації ринку.

“За підсумками торгів вчора курс Вitcoin практично не змінився, закрившись на рівні 6,78 тисячі доларів. Обсяги торгів були середні, Вitcoin залишається поблизу мінімумів цього року. Технічно це говорить про консолідацію ринку перед продовженням поточного тренда”, – прокоментував стан директор з інвестицій фонду Cryptolife Fund Мансур Гусейнов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування