Київ отримав партію нових трамваїв підвищеної комфортності


Київ отримав партію нових трамваїв підвищеної комфортності

Комунальне підприємство “Київпастранс” вкотре отримало партію нових низькопідлогових трамваїв “Електрон T5B64” підвищеної комфортності зі зниженим рівнем вібрації і шуму, системою кондиціонування салону та кабіни водія.

“Фахівці підприємства разом з представниками заводу-виробника “Електронтранс” вже завершили все необхідне оформлення рухомого складу і почали їх випробування на лінії швидкісного трамвая”, – повідомляється на сайті “Київпастрансу”.

В інформації зазначається, що вагони також обладнані відеоспостереженням, інформаційною системою звукового інформування ззовні, пандусом і місцями для людей з інвалідністю.

“Крім придбання нових вагонів, продовжуємо капітально ремонтувати і станції Борщагівської лінії. Владнали всі технічні аспекти, тому в поточному місяці готові представити станцію “Генерала Потапова”, в цьому році завершимо реконструкцію і решти станцій за маршрутом “вулиця Старовокзальна” – ст.“Кільцева дорога”, – зазначив генеральний директор КП “Київпастранс” Дмитро Левченко.

Разом з тим, інтернет-видання “Зроблено в Україні” повідомляє, що у зазначеній партії 7 трамваїв.

Довідка Finance.ua:

  • “Електрон T5B64” — український п’ятисекційний, шестивісьовий, односторонній, повністю низькопідлоговий трамвай для колії шириною 1524 мм
  • Виготовлений у Львові спільним українсько-німецьким підприємством “Електронтранс”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування