PwC вважає безпідставним позов Приватбанку до кіпрського суду з вимогою компенсації $3 млрд


PwC вважає безпідставним позов Приватбанку до кіпрського суду з вимогою компенсації $3 млрд

Аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (Україна) вважає безпідставним позов Приватбанку до кіпрського суду з вимогою компенсації 3 млрд доларів.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що PwC (Україна) не були надані жодні офіційні документи, пов’язані з даним позовом, тому компанія не в змозі детально прокоментувати це питання.

“На нашу думку, зазначені дії є безпідставними, ми рішуче налаштовані захищати свою позицію в разі необхідності”, – йдеться в повідомленні.

Компанія підкреслює, що аудит фінансової звітності Приватбанку на 2013-2015 роки здійснювався у повній відповідності з міжнародними стандартами аудиту.

В аудиторському висновку щодо фінансової звітності Приватбанку 2015 року було обумовлено попередження щодо банківських операцій з пов’язаними особами.

PwC (Україна) залишається повністю відданою українському ринку.

Довідка Finance.ua

  • Приватбанк 30 березня 2018 року подав до районного суду Нікосії (Кіпр) позов проти компанії PricewaterhouseCoopers (Кіпр) та аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (Україна) і вимагає компенсації 3 млрд доларів.
  • Приватбанк доручив міжнародній юридичній компанії Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan (Великобританія) спільно з кіпрськими юридичними фірмамиAntis Triantafyllides & Sons і Chrysses Demetriades & Co представляти його інтереси під час судових розглядів з PwC.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування