Глобальні продажі чіпів у лютому зросли на 21% - SIA


Глобальні продажі чіпів у лютому зросли на 21% - SIA

Світові продажі напівпровідників у лютому збільшилися на 21% відносно того ж місяця роком раніше, повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

Реалізація чіпів по всьому світу склала $ 36,75 млрд у порівнянні з $ 30,38 млрд у лютому 2017 року. При цьому відносно січня поточного року показник знизився на 2,2% (з $ 37,6 млрд), що відображає нормальні сезонні тренди, зазначають в SIA.

“Глобальний ринок напівпровідників продовжував демонструвати суттєве і безперервне зростання в лютому, збільшуючись в річному вираженні 19-й місяць поспіль”, – заявив президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер, слова якого наводяться в повідомленні.

Продажі в Північній і Південній Америці в лютому підскочили на 37,7% відносно того ж місяця роком раніше, в Європі – на 21,7%, в Китаї – на 16,4%, в Японії – на 15,5%, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) і інших регіонів – на 16,2%.

Реалізація напівпровідників у порівнянні з січнем збільшилася на 0,9% в Європі. Водночас вона скоротилася на 2,6% в Китаї, на 0,9% в Японії, на 4,3% в Північній і Південній Америці і на 1,5% – в АТР та інших державах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua