Данилюк підрахував можливий прибуток від легалізації грального бізнесу


Данилюк підрахував можливий прибуток від легалізації грального бізнесу

Гральний бізнес в Україні був заборонений ще влітку 2009 року, проте можливі гроші від легалізації лотерей вже закладені в державний бюджет на 2018 рік.

Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк.

За його словами, в парламенті вже давно знаходиться законопроект про легалізацію лотерей. Міністр вважає, що ринок лотерей в Україні необхідно впорядкувати та зробити цивілізованим, в результаті чого держава буде отримувати мільярди податкових надходжень щорічно.

“Наша принципова позиція – ухвалити комплексний закон. Відповідний урядовий законопроект лежить у парламенті вже два роки. Лобістські групи не дають його розглядати. Тому що вигідно заробляти мільярди і майже нічого з цього не платити в бюджет”, – підкреслив голова фінансового відомства.

Згідно з підрахунками міністра, завдяки легалізації грального бізнесу в Україні щорічно на соціальне забезпечення громадян, підтримку охорони здоров’я, спорту та культури надходитиме близько 5 мільярдів гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування