Суд наклав арешт на незаконно виведену з активів Фідобанку нежитлову будівлю в Києві, - ФГВФО


Суд наклав арешт на незаконно виведену з активів Фідобанку нежитлову будівлю в Києві, - ФГВФО

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що суд наклав арешт на незаконно виведену з активів Банку нежитлову будівлю в центрі Києва.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фонду.

Зокрема, мова йде про будинок на вул. Олеся Гончара/Гоголівська 76/2А, загальною площею 2212,7 кв. м.

Фонд зазначає, що фактично будинок був проданий Фідобанком та придбаний пов’язаною компанією за гроші того ж Фідобанку.

Договір купівлі-продажу вказаного будинку посадові особи Фідобанку підписали з пов’язаними з банком ТОВ “Альта-Імпульс” 15 липня 2015 року, ціна – 64,2 млн гривень.

У повідомленні підкреслюється, що кошти для оплати цієї угоди були виведені з Фідобанку шляхом реалізації фінансової схеми.

“Український банк перераховує на рахунок нерезидента (JANOLIO HOLDINGS LIMITED) кошти в іноземному банку за Ліцензійним договором, як оплату за використання товарного знаку. Далі відбувається платіж на користь компанії VORREITER INVESTMENTS LIMITED, яка конвертує кошти в гривні (83,6 млн гривень) і перераховує їх в статутний фонд вже згаданого ТОВ “Альта-Імпульс”. Всі компанії є афілійованими особами Фідобанку”, – зазначено в повідомленні фонду.

Під час досудового розслідування слідчим Національної поліції на підставі матеріалів фонду гарантування та наданих свідчень було підготовлено та подано клопотання до слідчого судді про вжиття заходів забезпечення кримінального провадження.

Постановою Печерського районного суду Києва вказане клопотання задоволено, накладено арешт на вказаний нежитловий будинок у Києві.

Зазначається, що фонд гарантування, а саме департамент розслідування протиправних діянь, і головне слідче управління Національної поліції України вживають спільних заходів, спрямованих на повернення незаконно виведеного нерухомого майна Фідобанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФІДОБАНК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua