80 000 інтернет-магазинів у Європі отримують можливість приймати криптовалюти


80 000 інтернет-магазинів у Європі отримують можливість приймати криптовалюти

Литовський платіжний криптовалютний шлюз Coingate об’єднується з Prestashop – рішенням для електронної комерції з відкритим вихідним кодом.

Цей союз багато значить для криптовалютних ентузіастів, позаяк сприяє прийняттю цифрових валют у Європі.

Дмитро Андрійович Борисенко, генеральний директор Coingate, пояснив: «Сприяти прйняттю серед людей, що не належать до ранньої кріптовалютної спільноти, є для нас одним з найважливіших пріоритетів. У Prestashop ідеальна база для невеликих і середніх магазинів, які можуть використовувати не тільки криптовалюти – інноваційний і все більш популярний спосіб оплати, який набагато дешевший, ніж традиційні платіжні картки, а й рекламні переваги тегу #Bitcoin».

Після створення облікового запису в Coingate команда проекту обіцяє онлайн-торговцям платіжний модуль, який встановлюється в «кілька кліків». Модуль підтримує Bitcoin Cash, Bitcoin Core і ще близько 50 інших криптовалют. Платежі надходять в єдину валюту, виходячи з вибору продавця.

Розрахунки проводяться в євро в режимі реального часу. Обидві компанії мають досвід роботи в сферах платежів і криптовалюти. Coingate налічує 1500 облікових записів по всьому світу, 50 000 користувачів і щомісячний дохід близько 10 мільйонів євро. Prestashop існує з 2007 року і перетворився на платформу з відкритим вихідним кодом з більш ніж чвертю мільйона інтернет-магазинів майже в двохстах країнах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua