Daimler і BMW домовилися об'єднати мобільні сервіси


Daimler і BMW домовилися об'єднати мобільні сервіси

Провідні німецькі виробники автомобілів класу «люкс» Daimler і BMW об’єднують зусилля, щоб розширити свій бізнес у сфері нових сервісів, таких як каршеринг і зарядка електромобілів, що дозволить конкурувати з сервісом замовлення таксі Uber в Сполучених Штатах і службою каршерингу Didi Chuxing в Китаї.

Нове спільне підприємство, яким Daimler і BMW будуть володіти в рівній частці (50/50), включає в себе каршерингові підрозділи компаній – Car2Go і DriveNow, а також додатки для смартфонів для виклику таксі (myTaxi, Chauffeur Privé і Clever Taxi), пошуку місць для паркування (ParkNow і Parkmobile) і зарядки електричних автомобілів (ChargeNow і Digital Charging Solutions).

Компанії оголосили своєю метою пропозицію клієнтам системи інтелектуальних мобільних сервісів, що легко підключаються і які можна швидко розгорнути по всьому світу, продовжуючи конкурувати на ринку автомобілів категорії «люкс».

Нагадаємо, що Daimler є власником марки Mercedes.

«Будучи піонерами в галузі автомобілебудування, ми не залишимо завдання формування майбутнього міської мобільності іншим», – заявив виконавчий директор Daimler Дітер Цетше (Dieter Zetsche).

Разом з тим компанії підкреслили, що, незважаючи на співпрацю, вони продовжують залишатися конкурентами в основному бізнесі – виробництві автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування