Вихід смартфонів під брендом Palm очікується в поточному році


Вихід смартфонів під брендом Palm очікується в поточному році

Фірма Palm була заснована ще в 1992 році, а в кінці 90-х і на початку 2000-х років цей бренд став одним із найчастіше згадуваних в сегменті мобільної електроніки. Навесні 2010 року компанія Palm була куплена корпорацією Hewlett-Packard за $1,2 млрд. Згодом продажі пристроїв під маркою Palm були згорнуті через слабкий попит, а ще через деякий час права на цей бренд були продані китайській TCL.

Влітку минулого року стало відомо, що TCL має намір повернути бренд Palm на ринок. Тоді повідомлялося, що пристрої під колись гучним ім’ям можуть дебютувати на початку 2018 року, але цього не сталося. І ось тепер з’явилася нова інформація.

Ресурс Android Police повідомляє, що TCL, як і раніше, планує випуск смартфонів під маркою Palm, але дебютують вони тільки в другій половині року. Апарати нібито будуть пропонуватися оператором Verizon, з яким свого часу співпрацювала Palm.

На жаль, будь-які інші подробиці поки відсутні. Технічні характеристики пристрою тримаються в секреті. Не ясно і те, чи збирається TCL просувати Palm-смартфони через інших операторів або роздрібні мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua