Уряд затвердив порядок виведення нафто- і газопроводів з експлуатації


Уряд затвердив порядок виведення нафто- і газопроводів з експлуатації

Кабінет міністрів України затвердив порядок виведення з експлуатації магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки.

В уряді зазначили, що на балансах “Укртранснафти” і “Укртрансгазу” є значна кількість об’єктів держвласності. В тому числі об’єкти магістральних нафто- і газопроводів або їх частини, які непридатні для подальшого використання у зв’язку із закінченням терміну експлуатації, моральної або фізичної зношеності, будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням існуючих мереж, що вимагає виведення їх з експлуатації в установленому порядку.

Водночас відсутність порядку виведення з експлуатації магістральних нафто- і газопроводів унеможливлює як виведення їх з експлуатації, так і списання. У свою чергу, утримання об’єктів вимагає значних витрат на охорону і зберігання, які необґрунтовано завищують реальну вартість активів. Затверджений порядок розроблений відповідно до статті 42 закону україни “Про нафту і газ”. Основною метою документа є врегулювання питань виведення з експлуатації непридатних магістральних трубопроводів нафти, газу та продуктів їх переробки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua