Стало відомо, яку країну найчастіше обирають українські заробітчани


Стало відомо, яку країну найчастіше обирають українські заробітчани

Близько 62% українських трудових мігрантів планують працювати в Польщі, 11% з яких розраховують залишитися там назавжди.

Про це повідомила прес-служба Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування з посиланням на результати соціологічного дослідження, проведеного в Україні на замовлення польської компанії Personnel Service.

“Дослідження показало, що лише 11% українських мігрантів хочуть залишитися в Польщі назавжди. Однак великі польські компанії докладають зусиль для того, щоб українці залишалися працювати на багато років. Поки що для переважної більшості наших громадян міграція носить тимчасовий, повторюваний і короткочасний характер”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що протягом останніх 5 років середнє перебування українців у Польщі становило 1-6 місяців.

Згідно з дослідженням, Польща є привабливим міграційним напрямком для громадян України з кількох причин.

Для 53% українців це географічна близькість. На другому місці – бажання заробити (44%), а на третьому – низький мовний бар’єр (34%).

Всі ці переваги призводять до того, що 3 з 4 працівників з України приїжджає до Польщі частіше одного разу (34% відвідали Польщу 2-3 рази протягом п’яти років, а 18% – 4-5 разів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування